Obóz dla dzieci i młodzieży - Grecja 2017

Obóz dla dzieci i młodzieży - Grecja 2017


When?

Start time: Thursday 12:00 (17 August)
End time: Sunday 15:00 (27 August)
Meetup

About

Zapraszamy dzieci i młodzież na obóz z językiem angielskim! W tym roku wyruszamy do Grecji. Spędzimy 11 dni w pięknej scenerii nad Morzem Egejskim :)

Zakwaterowanie w Hotelu Denis** - rodzinny hotel położony 100 m od szerokiej piaszczystej plaży. Oddalony 2 km od centrum Paralii i 1400 m od dyskoteki na plaży. Pokoje 3-4-osobowe, ze świeżo wyremontowanymi łazienkami i TV. Na terenie obiektu znajduje się stołówka, ogród, barek przy recepcji, odkryty basen z barkiem i bezpłatnymi leżakami.
Posiłki: 3 x dziennie: śniadania w formie bufetu, lunch (danie gorące, sałatka, deser, owoce, napoje), kolacje serwowane (dwa dania gorące, napoje).

PROGRAM: plażowanie, kąpiele morskie, animacje na plaży, spacery, zabawy, konkursy, rozgrywki sportowe, gra terenowa i inne atrakcje oraz wycieczki: Meteory - klasztory usytuowane na pionowych, piaskowych skałach; rejs na bajkową wyspę Skiathos – zabawy i tańce greckie, plażowanie, bitwa morska; Paleos Panteleimonas – urocze miasteczko na zboczu Olimpu, o starogreckiej zabudowie – jedno z najpiękniejszych miejsc na Riwierze; Saloniki - Biała Wieża, wieczorny spacer promenadą. Dla uczniów Szkoły Art Project codzienne zajęcia językowe – prawdziwie komunikacyjny angielski, na luzie, bez stresu i szkolnej formy, a dla pozostałych chętnych uczestników – za dodatkową opłatą.
Koszt wycieczki: 1640 zł + 65 €. Cena obejmuje przejazd, wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie 3x dziennie, opiekę pedagogiczną, pilota i ubezpieczenie.

Zgłoszenia do 12 kwietnia 2017 z zaliczką 500 zł.

Zapisy oraz więcej informacji:
artprojectszkola@gmail.com
501 826 323
602 664 806Upcoming events at Korinos, Greece

18ο παραδοσιακό πολιτιστικό διήμερο
Music

18ο παραδοσιακό πολιτιστικό διήμερο

Friday 21:00 (18 August)
Korinos, Greece, Korinós