KOS ve Kalymnos ADASI Sonbahar TURU 19-22 EKİM 2017

KOS ve Kalymnos ADASI Sonbahar TURU 19-22 EKİM 2017


When?

Start time: Thursday 00:00 (19 October)
End time: Sunday 22:00 (22 October)

Where?

Kos, Greece
, Kos
Family

About

KOS ve KALYMNOS ADASI Sonbahar TURU 19-22 EKİM 2017
BU BİR ARKADAŞ GRUBU ETKİNLİĞİ DİR.
**ETKİNLİĞİMİZ D2 BELGELİ LUX ARAÇLA YAPILMAKTADIR**
Rehber ve Koordinatör: İsmail DÖNMEZ,Murat ZEYTUNLU
** Katılımınızın kesinlik kazanması için TELFON TEYİDİ VE KAPORO ŞARTI VARDIR. Telefon teyidi ve kaporo için İSMAİL DÖNMEZ : 0 542 378 04 29 ‘le görüşebilirsiniz
"" BU FİYATLAR YALNIZCA GABEDAK DAĞCILIK AİLESİNE UYGULANMAKTADIR..
SEVGİLİ DOSTLAR 2 gece 3 gün sürecek muhteşem bir ada gezisine ne dersiniz. Bu seferki rotamız egenin şirin adalarından ikisi KOS ve KALYMNOS ADASI .Adeta bir zaman yolculuğu yapmışçasına hissedeceğiniz KOS adası ve Sert kayalıkların ve dik yamaçların şekillendirdiği KALYMNOS adasını ÇOK GENİŞ KAPSAMLI REHBER EŞLİĞİNDE gezeceğiz.GEZİMİZ BUNLARLA SINIRLI DEĞİL TABİ ETKİNLİK AYRINTILARI AŞAĞDA LÜTFEN OKUYUN.
-- ETKİNLİK PROGRAMI: 19 EKİM PERŞEMBE GECESİ 24:00 da EGE ünv.Hastanesi, 00:15 te Üçyol yeşilyurt durağı, 00:30 üçkuyular Shell İstasyonu önü, 00:45 Gaziemir migrostan katılımcılrımız alarak Bodruma doğru yola çıkıyoruz. SABAH SAATLERİ BODRUMA ULAŞIYORUZ.
1.Gün 20 EKİM CUMA: Bodrum’dan Gidiş ve Kos Şehir Turu Saat 08:30 ‘da Bodrum Cruise Port Limanından. Pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra saat 09:15 ‘te Kos Ada’sına hareket ediyoruz. 20 dakikalık konforlu bir yolculuktan sonra Kos’a ulaşıyoruz. Gümrük işlemlerin ardından, Liman’da bekleyen otobüsümüzle eşyalarımızı otele gönderiyoruz ve hepbirlikte yürüyerek şehir turuna başlıyoruz. TURUMUZDA ADETA BİR ZAMAN YOLCULUĞU YAPMIŞÇASINA HİSSEDECEKSİNİZ.ESKİ ÇAĞLARDAN GÜNÜMÜZE KADAR ŞOVALYELER , OSMANLI VE İTALYAN ESERLERİ BİZLERİ ADANIN HER YERİNDE KARŞILAYACAK.. Turumuzun bitiminde limana dönüyor ve serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanınızda Yunan Tavernasında güzel bir yemeğin tadını çıkarabilir ve ardından çarşı da alış veriş yapabilirsiniz. Bu tatlı yorgunluğun ardından otelize dönüyor ve dinleniyoruz.
2.Gün 21 EKİM CUMARTESİ:BUGÜN KALYMNOS Turu ve Yemekli Yunan Gecesi var. OTELDE ALACAĞIMIZ Kahvaltıdan sonra otobüsle MASTİCHARİ bölgesine gidip FERİBOTA BİNİYOR VE KALYMNOS ADASINA gidiyoruz. SERT KAYALIKLARIN VE DİK YAMAÇLARIN ŞEKİLLENDİRDİĞİ Kalymnos adası dağcıların tırmanış için Ege’ de tercih ettiği bir nokta. Sünger avcılığı, balıkçılık ve uzun yol kaptanlarıyla meşhur olan bu ada bizleri şirin bir limanda huzur içinde karşılıyor. Kalymnos adasında otobüsle yapacağımız turdan sonra limanda öğlen yemeği ve merkezi gezmek için serbest zamanımız olacak. Daha sonra tekrar geri dönüyor ve otelimizde dinleniyoruz. AKŞAM YEMEĞİ İÇİN MÜZİKLİ YUNAN GECESİNE KATILIYORUZ.Eğlenceli bir akşamdan sonra otele dönüyoruz.
3.Gün 22 EKİM PAZAR: Kos Ada Turu ve Dönüş.OTELDE ALACAĞIMIZ Kahvaltıdan sonra otobüsümüze biniyor ve Ada turumuza başlıyoruz.ADA TURUNDA İSTANKÖY ADASININ KÖYLERİ VE KOYLARINI YAKINDAN TANIMA FIRSATIMIZ OLACAK. TİGAKİ,KARDAMENA,KEFALOS VE SİA DAĞ KÖYÜ gezeceğimiz yerlerden SADECE BİR KISMI SEVGİLİ DOSTLAR. Karış karış adayı gezip ve Adayla ilgili bilgi sahibi olduktan sonra limana dönüyor ve dönüş yolculuğu için hazırlıklara başlıyoruz.
17: 00 Pasaport işlemleri ve feribota biniş
18: 00 Kos' tan Bodrum' a hareket,
18: 30 Bodrum’a varıyor ve güzel izmire doğru yola çıkıyoruz.
ETKİNLİK ÜCRETİ: KOS / Kalymnos Sonbahar Turu l 2 Gece / 3 Gün 4 Yıldızlı Kosta Palace Otel Oda Kahvaltı Konaklama.
- Çift Kişilik odada konaklama KİŞİ BAŞI: 169,-€
- Tek Kişilik odada konaklama KİŞİ BAŞI: 194,-€
- Çocuk Fiyatları: 0-6 Yaş KİŞİ BAŞI: 64,-€ , 7-12 Yaş KİŞİ BAŞI: 109,-€
Fiyata Dahil Hizmetler : - BODRUM-KOS BODRUM FERİBOT BİLETLERİ - LİMAN VERGİSİ - KOS ŞEHİR TURU - KOS ADA TURU - 2. gün akşam YEMEKLİ YUNAN GECESİ - KALYMNOS ADA TURU - 4 YILDIZLI KOSTA PALACE OTELDE 2 GECE ODA /KAHVALTI KONAKLAMA - LİMAN-OTEL-LİMAN TRANSFERİ - TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler : - YURTDIŞI HARÇ PULU ( 15 TL ) - SCHENGEN VİZESİ veya KAPI VİZESİ - ÖĞLEN YEMEKLERİ VE BİR AKŞAM YEMEĞİ. GİDİŞ DÖNÜŞ BODRUM ULAŞIM ÜCRETİ : 55 TL.