Joga w Grecji - ostatnie wolne miejsca

Joga w Grecji - ostatnie wolne miejsca


When?

Start time: Monday 12:00 (09 October)
End time: Monday 15:00 (16 October)
Meetup

About

Już teraz, myśląc o jesieni, proponujemy Wam przedłużenie lata na greckiej wyspie Evia, w miasteczku Edipsos.

Evia to druga co do wielkości grecka wyspa, położona 3 godziny jazdy samochodem od Aten. Niewątpliwym atutem dla gości z Polski jest niedrogi przelot i stosunkowo krótka podróż. A miejsce jest niezwykłe: znajdziemy tu krystalicznie czystą wodę, gorące lecznicze źródła, turkusowe morze, górskie krajobrazy i wspaniałe targowiska z pysznymi miejscowymi produktami. Na to wszystko nakłada się niezapomniany smak pomarańczy i serdeczność mieszkańców wyspy.

Edipsos i jego okolice są mało turystyczne i panuje tam niezwykły, kojący spokój.

W czasie pobytu w Edipsos będziemy ćwiczyć jogę o poranku i zachodzie słońca. A oprócz etgo zażywać codziennych kąpieli w morzu i w naturalnych gorących źródłach. Wybierzemy się na całodniową wyprawę na górę Lichas. Możemy też wypożyczyć rowery i zwiedzić okoliczne plaże. Do naszej dyspozycji zostanie oddany na cały czas pobytu minibus, którym możemy wybrać się do uroczych, starych wiosek a także do Chalkidy, stolicy wyspy. Obiady wegetariańskie będą przygotowywane w prywatnym domu. Noclegi: w hotelu http://www.pagonahotel.gr/ lub w prywatnych kwaterach. Ostatniego dnia zwiedzimy Ateny.

Cena: 1.600 zł (noclegi, śniadania, joga dwa razy dziennie, lokalny transport, przewodnik). Do ceny należy doliczyć przelot (ok. 500-700 zł, linie Ryanair, do wykupienia indywidualnie i jak najszybciej).

Plan dnia:
8:00 medytacja
8:30 napoje, owoce
9:00 joga
11:00 śniadanie

do 18:00 czas wolny / wycieczki rowerowe, wyprawa w góry, zwiedzanie wyspy, zwiedzanie Chalkidy. Lunche będziemy zamawiać u naszej pani gospodyni, a w dni wycieczkowe będziemy jadać w tawernach.

18:00 do 20:00 joga regeneracja i pranajama
20:30 kolacja

Zajęcia z jogi poprowadzi Agnieszka Dołengiewicz.

Pytania i zgłoszenia: basia@shaktiszkołajogi.pl, t: 604 95 95 08